הורים וסבתות.
וסבים גם.
כמובן.

תארו לעצמכם כמה זה קשה…
כשחייבים כמעט כל יום בשבוע ללמוד משהו שקשה נורא, שגורם לנו להרגיש נכשלים ולא מוצלחים.
 ולא שמדובר בתקופה קצרה של קושי.
מדובר במקצוע שימשיך ללוות אותנו במשך שנים ארוכות. איזו הרגשה קשה זאת…

אבל מה הקטע האמיתי?

אז הם אומרים לך שהם שונאים אנגלית. אבל הקטע הוא, שהם לא באמת שונאים אותה!
הם שונאים את המאמץ העקר לקלוט משהו שקשה, את החרדה שמופיעה כל שיעור מחדש, את תחושת הכישלון שחוזרת על עצמה שוב ושוב, ובמיוחד את תחושת הייאוש, כשהכיתה טסה קדימה והם מדשדשים… מקרטעים אי שם מאחור וצוברים עוד ועוד חורים בידע…

כשלחוצים ממשהו לא פנויים לקלוט

אז מה עושים?

הרי אם רוצים שהוא יגמור בית ספר בציונים טובים, שיתקבל לתיכון טוב, ללימודי תואר ובכלל, שיוכל בעתיד לעבוד במשרות נחשבות, אין ברירה אלא למצוא פתרון לבעיה. מורה פרטית? אולי ניסית, זה גם מאד יקר וגם סוג של ‘עונש’ לילד שלך, שצעיר מדי להבין את ההשלכות, כדי להירתם למאמץ ורק חולם להתפטר מהעול הזה. ובכלל, עם יד הלב, נראה לך שאפשר לקלוט משהו כשכל כך מלאים בהתנגדויות?! את היית יכולה???

ללמוד אנגלית בלי... ללמוד?

gamelish

לומדים אנגלית בגישה מבוססת מישחוק

ללמוד אנגלית בלי ללמוד?!

 ממש כך! במהלך משחק רביעיות מהנה, באופן טבעי ולא כפוי, ללא לחץ וללא מבחנים, תוכלי לתרגל עם הילדים קריאה, דיבור והבנה באנגלית, בלי להרגיש בכלל שהם לומדים! פשוט משחק לשם משחק, על כל הריגושים, התחרות, הגיוון, העיצוב המושך וההנאה הנלווים לשעה של כיף משוחרר ביחד – עם ההורים, עם חברים, עם סבא וסבתה או אפילו עם הבייביסיטר!

גיימליש יחידות לימוד מלאות לילדי בית הספר

קלפי הרביעיות של גיימליש, בנויים כיחידות לימוד מלאות, התואמות את לימודי האנגלית בבתי הספר מכיתה א’ עד כיתה ט’ ומהווים קורס שלם באנגלית.

מרמת מתחילים שעדיין לא למדו או שמתקשים, דרך לימוד האותיות וחוקי הקריאה, המשך באוצר מילים מגוון לפי נושאים ועד לתרגול מבני משפטים. במילים אחרות, אין זה משנה באיזו רמה נמצאים, ערכות הקלפים של גיימליש יספקו עבורו מענה נהדר ללימוד, קידום ואפילו אהבת☺השפה.

גיימליש – מענה מקצועי ומקיף ללימוד אנגלית

השיטה של גיימליש אמנם ממשחקת את התרגול והלימוד, אבל עם כל מה שקשור לפן הדידקטי-מקצועי, אנחנו לא ‘משחקים’. ערכות הקלפים של גיימליש פותחו על ידי טלילה קייזר, מורה לאנגלית ולחינוך מיוחד, והן פרי התנסות של שנים ארוכות בלימוד ועבודה עם ילדים ונוער המתקשים באנגלית, ילדים עם לקויות למידה, קשב, זיכרון, נוער בסיכון וגם ילדים מחוננים. 

 

מה יוצא לנו מהמשחקים של גיימליש?

 • אוצר מילים מגוון לפי נושאים
 • שיפור הדיבור והקריאה באנגלית
 • פיתוח הזיכרון ואסטרטגיות חשיבה
 • שכלול יכולת ההקשבה והבנת הנשמע
 • הרחבת כישורים חברתיים
 • זמן איכות עם ההורים והסבתות
 • תוספת מרעננת לחינוך ביתי homeschooling
 • תוכן נוסף לשעת שמרטף
 • תחליף לשעמום בנסיעות ובטיסות
 • מצוין כעזרי למידה למורים פרטיים
 • רמת מתחילים עד מתקדמים
 • מותאם לתוכנית הלימודים הישראלית והאירופית

גיימליש – ללמוד אנגלית זה (לא) משחק ילדים!

אבל כפי שאת רואה, אין יותר הצדקה לסבל המתמשך הזה! עם קלפי גיימליש כל ילד, בכל רמה, יכול ללמוד אנגלית, בנוחיות הבטוחה של הבית, עם אחד ההורים, הסבתות או השמרטף, ללא מתח או מבחנים ברמה ובקצב האישיים שלו.

כעת, כל מה שעלייך לעשות, זה לבחור את ערכת הקלפים המתאימה לגיל הילד, לרמת השפה ולתחום בו את מעוניינת לחזק אותו: קריאה, אוצר מילים או בניית משפטים, ולגלות תוך זמן קצר… שללמוד אנגלית זה כיף! 

חמישה משחקי מילים באנגלית לנסיעות ולתורים ארוכים

עוד חמישה משחקים לנסיעות ולתורים

לא יודעת מה לבחור?

על מנת לזהות את רמת האנגלית של הילד ניתן להתייעץ איתי ישירות בווצאפ