על אפשרויות וגיוונים בלימודי אנגלית …

box of options

או,

סיפור קטן על הבוקר עם כמה המלצות מועילות בסופו..

כשהייתי קטנה אבא שלי היה מחביא קופסה עם ספרים ומשחקים חדשים במדף העליון של הארון בחדר השינה של ההורים. לא יכולנו להגיע לשם ומדי פעם, כשנגמר סיפור, או כשאבא היה במצב רוח טוב, פתאום ירד משמיים ספר חדש או משחק שלא הכרנו. כשגדלתי וידעתי לעלות על כסא ולהציץ, כבר ידעתי מה יכול להיות, אבל עדיין לא יכולתי לנחש מה אבא שלי יבחר. וגם לא גיליתי לאחים הקטנים שלי. עד שגם הם עלו על הכסא.
לפעמים מתחשק לנו משהו חדש, או אחר, כי בא לגוון ולהוסיף ולשנות. אז החלטתי לשתף איתך אוצרות של אחרות. בשבועות הקרובים אעלה קישורים לאתרים של חברות, שותפות לדרך, יצירתיות ויצרניות של חומרי למידה, משחקים וספרוני קריאה.

הנה הראשונות:

דניאלה מ soft english שמפתחת, כותבת ומוציאה לאור תכניות לימודים, ספרי לימוד ומשחקים אלטרנטיביים שמתאימים במיוחד לתלמידים עם לקויות למידה וקשיים אחרים.daniela3

יסמין ומירי מ טוב לדעת, שמפתחות, מעצבות  ומייצרות פוסטרים פעילים מקסימים לכיתה, ספרוני קריאה מושקעים וטובים וחומרי למידה נוספים שתוכלו לראות באתר.

עזרי לימוד, פוסטרים פעילים וספרונים ללימוד אנגלית
ACTIVE POSTERS AND GRADED READERS

בתקוה שההנאה מהאנגלית תהיה מושלמת!
ימים טובים,
טלילה

נ.ב. לא לשכוח להעביר את הלאה – שיתוף הוא קסם!

Facebook
Twitter

השאירו תגובה

הכי פופולרי

מתחדשים

"קוראים נכון1"  ו"מדברים על חיות" הם מהמשחקים הראשונים שיצרנו בגיימליש ומאז הפכו ללהיטים. השנה החלטנו לחדש אותם. "קוראים נכון 1" החליף מספר מילים ואיורים. ב"מדברים

קראו עוד »

הכי אחרון

נרשמים לניוזלטר ומקבלים עדכונים

מוצרים במבצע

  • מבצע! טובים השניים - שני מגזינים במבצע

    טובות השתיים – מבצע שתי חוברות משחקים והפעלות באנגלית

    112.00
    הוספה לסל

נרשמים לניוזלטר ומקבלים עדכונים

WhatsApp WhatsApp us
דילוג לתוכן