שחר הגיעה הביתה אחרי מבחן:” ״אמא את לא תאמיני אני קוראת יותר טוב מחלק מהילדים בכיתה״ 😍 קיבלנו מחמאות מהמורה לאנגלית  “איזה יופי שאני משקיעה בשחר ככה… והלוואי וכל ההורים היו עושים כך….” הכל בזכות הקלפים של גיימליש!

מירב, אמא של שחר

60 שניות על ״לימוד אנגלית בישראל״ ובסוף גם, חייבת להמליץ לכם על משהו שאני מחפשת הרבה זמן והיה לי מאד חסר עד היום בישראל- דרך כיפית וגם אפקטיבית לחשיפה ולימוד אנגלית, ובעיקר – grammar

אני מספרת לכם את זה כדי לתת זווית אחרת חשובה לתפיסות הלימודיות של העידן החדש בישראל, שלא תמיד מיושמות באופן שמיטיב עם הילדים – וודאי לא כולם. גם כדי לשפוך קצת גאוות אם קלאסית על הדרך על הילד המדהים והחזק שלי שלמד לא להשבר מקשיים ומתהליך

וגם – לספר לכם על כלי אחד ממש ממש מגניב שמצאנו במקרה כמעט – והוא מומלץ בחום!
המשחקים בתמונה מגיעים בכמה קופסאות משחק (רביעיות, זכרון ועוד) לדעתי הם ממש עוזרים ״להושיב את הדברים במקומם״, יש תחביר / אוצר מילים וכו.

אני נתקלתי בהם בחנות מהממת במכללת אורנים והמורים לאנגלית שם חוטפים אותם … לדעתי אפשר להזמין אותם מהיוזמת של המוצר באתר האינטרנט שלו.
שווה. 
גל גור, אמא

רוצה לשתף אותך בעוד גדוּלה של המשחקים שלך. אתמול היה אצלי תלמיד חדש ובסופם של שיעורים, אני תמיד אוהבת לשלב את המשחקים שלך. שיחקנו במשחק המספרים והצבעים, ובזכות המשחק, ראיתי שיש לתלמיד קשיי שליפה של אוצר מילים, מה שעוזר לי להבין חלק מהקושי שלו דרך משחק. מה שיותר חשוב הוא שבזכות המשחק, הוא הסכים לדבר קצת באנגלית. הוא אמר שהוא לא מסכים לומר אף מילה באנגלית, ואני שיתפתי איתו פעולה אבל דיברתי קצת באנגלית והוא הגיב למה שאמרתי. אחרי כמה דקות, התחיל להגיד את שמות המספרים שזכר בע”פ וחלק מהצבעים והתחיל לחייך כשהחל לאסוף רביעיות. בסוף השיעור, התלמיד הזה, שהגיע לשיעור שפוף לגמרי וחסר ביטחון, כבר יצר קשר עין וחייך ויצא בתחושה טובה. תודה על המשחקים הנפלאים שלך, שעוזרים ככה להקל על הקשר עם התלמידים.

הדס, מורה פרטית

אהלן טלילה, 
שיחקתי עכשיו עם הילדה שלי. היא לא שחררה עד שלא נכנעתי…נהנינו מאד מהקלפים, האיורים והמשפטים. היה מקסים
היא תהיה בת 10 בנובמבר. נכנסה עכשיו לכיתה ה
תודה רבה
טל אדרי🤗