מרג'י ממליצה על המשחק the passive verb game

הי,

תמיד כיף לקבל פידבקים ממורות והורים שהמשחקים מוצאים חן בעיניהם. זה תמיד משמח לשמוע שהמשחקים של גיימליש מוצאים חן בעיני ילדים. אבל הכי מרגש וגורם לצמרמורת של שמחה מיוחדת אלה הסיפורים על תלמידים שהצליחו להתקדם, להבין ולהפנים את האנגלית בזכות המשחקים.

נכון, על הקופסאות שלנו כתוב גיימליש "ד'ה פאן וואי טו לרן אינגליש", אבל מאחורי הסיסמה מסתתרת רצינות גדולה. המשחקים מיועדים ללמידה. למידה רצינית. כשאני חושבת על משחק חדש אני חושבת מה הוא ייתן מעבר לספר, לחוברת או דף עבודה. מעבר ללימוד בעל פה של רשימות. ואז אני משתדלת לחשוב על הילדים שאני מכירה ואיך זה ישפיע עליהם. מה יגרום להם להגיד:"אהה!"
אחד המשחקים המוצלחים והיעילים ביותר הוא "משחק הפעלים".  המטרה היתה להראות לתלמידים איך הפועל משתנה בארבעת הזמנים הבסיסיים שלומדים בשנים הראשונות של לימודי האנגלית. ואכן המשחק הפך ללהיט!

בעקבותיו הגיע גם אחיו הצעיר "משחק הפעלים סביל".  הוא נולד רק לפני כמה חודשים (יולי 2016) וקצת לאחר מכן הגיעה ההודעה הזו:    ( תודה למרג'י על השיתוף! תוכלו לראות את המקור בקישור עם לחיצה על התמונה) passive-verb-game

המלצת מרג'י כהן ג'קל למשחק הפעלים סביל

בשביל זה אני עובדת. ההתרגשות הזו.
מאחלת לכולנו ימים טובים ומרגשים של הצלחות.

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Facebook
Twitter

השאירו תגובה

הכי פופולרי

מתחדשים

"קוראים נכון1"  ו"מדברים על חיות" הם מהמשחקים הראשונים שיצרנו בגיימליש ומאז הפכו ללהיטים. השנה החלטנו לחדש אותם. "קוראים נכון 1" החליף מספר מילים ואיורים. ב"מדברים

קראו עוד »

הכי אחרון

נרשמים לניוזלטר ומקבלים עדכונים

מוצרים במבצע

  • מבצע! טובים השניים - שני מגזינים במבצע

    טובות השתיים – מבצע שתי חוברות משחקים והפעלות באנגלית

    112.00
    הוספה לסל

נרשמים לניוזלטר ומקבלים עדכונים

WhatsApp WhatsApp us
דילוג לתוכן