עושים "שרינק" בשווים כפר סבא
עושים "שרינק" בשווים כפר סבא

חשוב לנו, בגיימליש, להיות חלק מהמאמץ להפוך את העולם למקום טוב יותר. אנחנו משתדלים שהנייר ממנו עשויים הקלפים והקופסאות יהיה ממוחזר, אבל כדי שתקבלו משחקים באיכות גבוהה, לפעמים אין ברירה וצריך להשתמש בניילון או בפלסטיק.

את ציפוי הניילון לקופסאות ("שרינק") עושים האנשים המיוחדים והמקסימים שמועסקים בעמותת שווים לשיקום תעסוקתי בכפר סבא.        http://www.shavim.net/

בנוסף, המשחקים שלנו משמחים ילדים רבים בארץ, שלהם תרמנו בעונג מיוחד משחקים במבצע "מילוי תיקים לבית הספר" שערך אתר ההורים אמאבא. וזה מה שליאת כתבה לאחר מכן:

היי טלילה,
המון תודה על המשחקים ששלחת עבור הילדים. אתמול סיימתי לכבס כמעט 300 ילקוטים, ולמלא בהם קלמרים עם ציוד לבית ספר וגם הפתעה, משחק שלך בכל ילקוט.
כל הכבוד לך על התרומה האדירה, אני יודעת שזה ישמח מאות ילדים.
נשארו אצלי כמה משחקים, את רוצה שאני אשמור אותם לילקוטים שצריכים עוד להגיע בימים הקרובים?
בברכה,

ליאת גולדשטיין
מנהלת אתר אמאבא   

http://www.imaba.co.il/
054-7787722

אנחנו תורמים קבועים למרתון הקריאה READATHON שעורכת עמותת א.ה.ב.ה מדי שנה

טלילה שלום,

עברו כמה ימים מאז טקס הענקת הפרסים. חשוב לנו להודות לך באופן אישי על תרומתך הנדיבה לקהילת הילדים הקוראים. טקס סיום המרתון היה מאוד מרגש ומוצלח. היה מחזה מיוחד לראות את הבמה מלאה בילדים שהשתתפו השנה במרתון.

מרתון הקריאה השנה הובילה הצלחה, עם 164 המשתתפים אשר קראו 2,328 ספרים באנגלית ובהם 97,840 עמודים בחמשת שבועות המרתון! סה"כ הכסף שגויס השנה במרתון הקריאה ע"י המשתתפים הינו כ– 18,000 ₪, ויחד עם תרומתכם הצלחנו לכסות 85% מעלויות המרתון.

הדרך הטובה ביותר ללמוד קריאה היא דרך קריאה. בדור הטכנולוגי של היום, כאשר ספרים מתחרים עם פייסבוק, אייפוד, יוטיוב ועוד, לספרים כמעט ולא נותר סיכוי. על כן המאמץ הייחודי של א.ה.ב.ה, עם הסיוע שלך, אפשר לילדים לשים רגע את שאר הפעילויות בצד ולהתקדם ברמה אחת או שתיים באנגלית תוך כמה שבועות בלבד. בזכות תרומתכם עזרתם לנו בקידום דור העתיד ובמענק הזדמנויות רחבות יותר לילדים נזקקים.

gamelish is going to the readathon

הנה פידבק שקיבלנו השנה מאמא של משתתפת: "לא הצלחתי לקבל עזרה מילדתי במשך חמשת שבועות המרתון!! היא טענה שהיא חייבת לקרוא – וכן עשתה – 61 ספרים!!" בין סיום תקופת הקריאה להיום הורים רבים אמרו לי "תודה רבה שעשית את זה – מאוד עזרת לביתי/בני."

מקווים שנוכל לסמוך על תמיכתכם גם במרתון הקריאה 2016.
ישר כוח ותודה רבה,

גיילה כהן מוריסון
מנכ"לית עמותת א.ה.ב.ה.
אנגלית הנלמדת בשיטה הטבעית